Jeśli chcesz otrzymywać informację o promocjach i nowościach w naszej ofercie wpisz swój e-mail.

Zapisz | Wypisz


Sonda

Co jest dla Ciebie najbardziej interesujące?

Techniki zapamiętywania

Szybkie czytanie

Mind mapping

Inne

Głosuj

logo_profi-lingua

Trenerzy - kadra zarządzająca/koordynatorzy

Poznaj trenerów - kliknij na wybrany przedział alfabetu. Wybrane sylwetki ułożyliśmy na kilku stronach alfabetycznie. Poznaj nas bliżej. Zobacz nasze podstawowe cechy i walory.

Kadra zarządzająca i koordynująca

Sylwetki trenerów alfabetycznie:

od A do J / na literę K  / od L do O / od P do S / od T do Z


Tomasz Wachowiak - właściciel, dyrektor generalny SPW (Bydgoszcz)

Moje doświadczenie trenerskie:
Treningiem pamięci zajmuję się od roku 1993 roku. To już prawie pełnoletnia zażyłość . Stało to się moim hobby, pasją, namiętnością, wyzwaniem. W swojej karierze pracowałem z wszystkimi grupami wiekowymi, w najróżniejszych środowiskach. Prowadziłem zajęcia indywidualne z lekarzami i prawnikami dzięki temu doskonaląc metodę i znajdując zastosowania praktyczne. Obecnie większość swojego zawodowego czasu poświęcam e-learningowi.

Moje osiągnięcia trenerskie:

Poza spektakularnymi osiągnięciami moich wychowanków odnotowywanymi w wielu mediach największym sukcesem jest połączenie pracy z zainteresowaniami i satysfakcji osiąganej z najdrobniejszych sukcesów moich uczniów. Olbrzymim sukcesem jest także profesjonalnie przygotowana kadra SPW, której mam zaszczyt przewodzić.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję:

Wszelkie oprogramowanie komputerowe, multimedia, trudne zadania logiczne łamiące stereotypy.


Moje doświadczenie zawodowe:
Od siedmiu lat prowadzę treningi pamięci i wciąż pracuję nad udoskonaleniem zajęć. I wciąż odkrywam w treningu pamięci nowe możliwości.

Moje osiągnięcia związane z trenerstwem:
Wymierne osiągnięcia to sukcesy uczestników kursów (2-gie i 3-cie miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Zapamiętywania, lepsze oceny na szkolnych świadectwach) jednak równie ważne są te niewymierne, które poprawiają samoocenę i ułatwiają codzienność moim kursantom. Najwymowniej opisała to uczestniczka kursu "Mnemotechnika - czyli jak zapamiętywać 3 razy szybciej": ten kurs odmienił moje życie!

Jakie ćwiczenia najchętniej proponujesz na zajęciach?
Najchętniej pracuję z grupą, która już poznała zasady i metody zapamiętywania i może pokusić się o zapamiętywanie trudnych, złożonych treści wymagających nie tylko znajomości metod, wysokiej koncentracji ale również kreatywności i nieszablonowego myślenia. Przykładem jest nauka języków azjatyckich.


Wojciech Elszyn - manager sprzedaży (Bydgoszcz)

Moje doświadczenie trenerskie: Ze Szkołą Pamięci SPW współpracuję od 2009 roku i od tego czasu z powodzeniem prowadzę treningi pamięci i koncentracji uwagi wśród dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów, a także, w ramach projektu unijnego, młodzieży licealnej. Pracuję z kursantami w Bydgoszczy oraz okolicznych miastach, takich jak Solec Kujawski, Szubin, Brzoza czy Białe Błota. W organizowanych przeze mnie zajęciach zawsze staram się kłaść nacisk na to, by były one wykonywane rzetelnie i sumiennie, nawet jeśli czasami wymaga to większego zaangażowania szarych komórek. W ramach współpracy z SPW brałem także czynny udział w staraniach o uzyskanie Akredytacji Kuratorium Oświaty i Wychowania (czynnie uczestniczyłem między innymi w wizycie komisji akredytacyjnej w Centrali naszej Szkoły). Na co dzień zajmuję się także promocją i zarządzaniem kursami blended oraz e-learningowymi, które w pewnym stopniu uważam za „swoje dziecko”.

Moje osiągnięcia trenerskie: Satysfakcja z dobrze przeprowadzonych zajęć, uśmiech kursantów na każdym treningu oraz zadowolenie dzieci i ich rodziców z poprawy wyników w szkole. Z działalności dla SPW nie związanej bezpośrednio z prowadzeniem zajęć wymieniłbym przede wszystkim czynny udział w przygotowaniach oraz procesowaniu uzyskania przez Szkołę Pamięci SPW Akredytacji Kuratorium Oświaty, codzienna praca związana z zarządzaniem promocją kursów blended i e-learningowych, którym towarzysze od samego ich początku w naszej Szkole. Za spore osiągnięcie uważam również budowę i rozwój sieci Autoryzowanych Trenerów SPW, skupiających się na prowadzeniu treningów pamięci i koncentracji uwagi akredytowanych przez KO w Bydgoszczy.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Przede wszystkim ćwiczenia, których celem jest poprawa koncentracji uwagi, gdyż jest ona niezbędna nie tylko przy sprawnym, pamięciowym opanowaniu materiału, ale także w przypadku zadań, które wymagają kreatywności oraz logicznego myślenia. Na zajęciach, prowadzonych przeze mnie oraz przez trenerów z budowanej przeze mnie sieci, duży nacisk jest kładziony na praktyczną naukę treści szkolnych, gdyż taki jest zazwyczaj cel udziału dzieci w zajęciach. Ćwiczony materiał zawsze dostosowany jest do możliwości i wieku kursantów i jeśli to tylko możliwe pokrywa się z tematyką aktualnie omawianą na co dzień w szkole.


Małgorzata Kerl - koordynator, administracja (Bydgoszcz)

Moje doświadczenie trenerskie: Jestem absolwentem Studium Podyplomowego, kierunku "Akademia Trenerów". Od dwóch lat z pasją oddaję się prowadzeniu kursów Treningu Pamięci.
Największą przyjemność sprawia mi obserwowanie  radości kursantów z ich postępów i coraz lepszych wyników przekładających się na naukę szkolną.

Moje osiągnięcia trenerskie: Jedno z większych osiągnięć w pracy trenerskiej, to zajęcie przez moich uczniów medalowych miejsc w Ogólnopolskich Mistrzostwach Pamięci.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia, które pomagają w zdobywaniu nowych technik uczenia się, a przy okazji cieszą i bawią.


Gabriela Sus - koordynator ds realizacji projektów w ramach działania 9,5 (Nowy Sącz)

Moje doświadczenie trenerskie:
Jestem nauczycielem akademickim. Posiadam praktyczne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą szczególnie uzdolnioną – pełnię funkcję edukatora w programie DiAMEnT, którego celem jest stworzenie systemu pracy z uczniami zdolnymi.

Moje osiągnięcia trenerskie:
Prawie setka bardziej pewnych siebie i swojej wiedzy uczniów i uczennic, którzy uczestniczyli w prowadzonych przeze mnie kursach SPW w ciągu tylko jednego roku szkolnego.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję:
Ćwiczenia i zabawy poprawiające kreatywność, wyobraźnię oraz koncentrację uwagi.

cofnij

Polecamy

Dodano: Poniedziałek 21 stycznia 2019

Śladami mistrzów pamięci

Dodano: Środa 26 grudnia 2018

Jedzenie poprawiające pamięć - aby obżarstwo było bardziej znośne :)

Dodano: Niedziela 14 października 2018

Pobudź swój mózg. Odwiedź miejsca z przeszłości.

Dodano: Sobota 29 września 2018

Dlaczego po wakacjach mamy większe problemy z pamięcią?

Dodano: Niedziela 23 września 2018

Jak mieć lepsze wspomnienia z wakacji?

Dodano: Sobota 25 sierpnia 2018

Pamięć nie lubi samolotów

Dodano: Środa 6 czerwca 2018

Pamięć nie lubi długich podróży...

Dodano: Środa 16 maja 2018

Imprezy, które zapadają w pamięć

zobacz wszystkie

Województwo Kujawsko - Pomorskie intelektualnym centrum Polski dzięki modernizacji i reorganizacji SPW S.C

Gra w klocki

Efekty

Labirynt

bimage_114

Sonda

Czy warto ćwiczyć pamięć?

Tak

Nie

Nie wiem

Głosuj

mojregion

Strona główna | Aktualności | Polityka prywatności | Kontakt | Szybkie czytanie | Nauka czytania | Szybkie uczenie | Program szybkie czytanie | OTUiW Jantar | OTU Borowikowa | Mapa serwisu

Copyright © 2003 - 2020 Szkoła Pamięci SPW

wykonanie mediart.pl Agencja Reklamowa Bydgoszcz