Jeśli chcesz otrzymywać informację o promocjach i nowościach w naszej ofercie wpisz swój e-mail.

Zapisz | Wypisz


Sonda

Co jest dla Ciebie najbardziej interesujące?

Techniki zapamiętywania

Szybkie czytanie

Mind mapping

Inne

Głosuj

logo_profi-lingua

Trenerzy Lista A - J

Poznaj trenerów - kliknij na wybrany przedział alfabetu. Wybrane sylwetki ułożyliśmy na kilku stronach alfabetycznie. Poznaj nas bliżej. Zobacz nasze podstawowe cechy i walory.

Sylwetki trenerów alfabetycznie:

od A do J / na literę K  / od L do O / od P do S / od T do Z

 


Krzysztof Antczak - Sosnowiec

Moje doświadczenie trenerskie: Z wykształcenia jestem inżynierem. Podczas wieloletniej pracy zawodowej szkoliłem pracowników min. z zakresu zintegrowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwem oraz narzędzi lean manufacturing. Od kilku lat prowadzę zajęcia indywidualne z matematyki dla dzieci i młodzieży.

Moje osiągnięcia trenerskie: Wszystkie sukcesy moi podopieczni zawdzięczają swojej pracy, moim sukcesem jest to, że chcą ze mną pracować. 

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia poprawiające kreatywność, wyobraźnię, koncentrację uwagi.


Beata Bany - Otwock

Moje doświadczenie trenerskie: Jestem nauczycielem biologii i przyrody w SP 12 i Gimnazjum 3 w Otwocku. Na co dzień pracuję z młodzieżą 123. drużyny harcerskiej „Wędrowne Ptaki”. Trenerem technik pamięciowych jestem od 1997 roku.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Dużą różnorodność ćwiczeń, aby nie utracić zainteresowania uczestników, najczęściej stosuję metody aktywne.

 


Krzysztof Batko - Kraków

Moje doświadczenie trenerskie: autoryzowany trener technik pamięci i koncentracji uwagi pracujący metodą Wojakowskich od 1997 roku. Prowadzę zajęcia głównie z dziećmi i młodzieżą.

Moje osiągnięcia trenerskie: uczestnicy moich zajęć wielokrotnie zdobywali medale na Mistrzostwach Krakowa i Mistrzostwach Polski w Szybkim Zapamiętywaniu. Największą jednak satysfakcję dają kursanci, którzy przychodząc na treningi chwalą się swoimi sukcesami w szkole osiągniętymi dzięki metodom zapamiętywania, przyswojonym na treningach.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: praktyczne zastosowanie mnemotechnik w codziennej nauce i różnych sytuacjach życiowych. Moje ulubione zajęcia to z


 Marzena Chojnacka - Warszawa

Moje doświadczenie trenerskie: Ze Szkołą Pamięci Wojakowskich współpracuję od 2010 roku, poza tym jestem trenerem umiejętności miękkich m.in. skutecznej komunikacji i budowania relacji, rozwiązywania problemów jak i kreatywnego myślenia z kilkuletnim już doświadczeniem, gdzie szkolenia realizowałam dla osób indywidualnych, grup jak i firm/instytucji. Poza tym jestem doradcą zawodowym i mediatorem wpisanym na listę osób godnych zaufania przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Z technikami pamięci mam styczność od okresu studiów, kiedy to szukałam efektywnych sposobów na opanowanie materiału; strzałem w dziesiątkę okazała się wówczas być dla mnie praca nad wyobraźnią.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: ćwiczenia z kreatywności, koncentracji uwagi, zastosowanie mnemotechnik w życiu codziennym.


Magdalena Dudzińska - Garwolin

Moje doświadczenie trenerskie: Jestem trenerem od 1999 roku. Prowadzę zajęcia z dziećmi i  młodzieżą zarówno  grupowo i indywidualnie.

Moje osiągnięcia trenerskie: Dużą  satysfakcję sprawiają mi uczniowie, którzy dzięki zajęciom  lepiej radzą sobie z nauką w szkole, poprawiają swoje oceny  oraz maja satysfakcję z tego co robią.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Aktywne metody pracy oraz ćwiczenia, które wymagają twórczego podejścia. Dużą radość sprawia uczestnikom korzystanie z  technik mnemotechnicznych, ponieważ mogą wykorzystać je nauce szkolnej.


Daria Elszyn - Bydgoszcz

Moje doświadczenie trenerskie: Moja przygoda z SPW rozpoczęła się w 2010 roku, podczas realizacji projektu „Aktywny Uczeń…” dla Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Prowadziłam w nim zajęcia dla uczniów liceów ze Żnina i Bielic w województwie kujawsko-pomorskim. Na fali tych treningów rozpoczęłam także standardowe zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych. Na co dzień jestem nauczycielką języka polskiego, stąd też praca z dziećmi i młodzieżą nie jest mi obca.

Moje osiągnięcia trenerskie: Za największe osiągnięcia uważam uśmiechnięte twarze kursantów po moich zajęciach oraz ich coraz lepsze wyniki w nauce.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: ćwiczenia odwołujące się bezpośrednio do materiału nauczanego w szkole tak, aby uczniowie posiedli praktyczną umiejętność wykorzystywania naszych metod.


Wojciech Elszyn - Bydgoszcz

Moje doświadczenie trenerskie: Ze Szkołą Pamięci SPW współpracuję od 2009 roku i od tego czasu z powodzeniem prowadzę treningi pamięci i koncentracji uwagi wśród dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów, a także, w ramach projektu unijnego, młodzieży licealnej. Pracuję z kursantami w Bydgoszczy oraz okolicznych miastach, takich jak Solec Kujawski, Szubin, Brzoza czy Białe Błota. W organizowanych przeze mnie zajęciach zawsze staram się kłaść nacisk na to, by były one wykonywane rzetelnie i sumiennie, nawet jeśli czasami wymaga to większego zaangażowania szarych komórek. W ramach współpracy z SPW brałem także czynny udział w staraniach o uzyskanie Akredytacji Kuratorium Oświaty i Wychowania (czynnie uczestniczyłem między innymi w wizycie komisji akredytacyjnej w Centrali naszej Szkoły). Na co dzień zajmuję się także promocją i zarządzaniem kursami blended oraz e-learningowymi, które w pewnym stopniu uważam za „swoje dziecko”.

Moje osiągnięcia trenerskie: Satysfakcja z dobrze przeprowadzonych zajęć, uśmiech kursantów na każdym treningu oraz zadowolenie dzieci i ich rodziców z poprawy wyników w szkole. Z działalności dla SPW nie związanej bezpośrednio z prowadzeniem zajęć wymieniłbym przede wszystkim czynny udział w przygotowaniach oraz procesowaniu uzyskania przez Szkołę Pamięci SPW Akredytacji Kuratorium Oświaty, codzienna praca związana z zarządzaniem promocją kursów blended i e-learningowych, którym towarzysze od samego ich początku w naszej Szkole. Za spore osiągnięcie uważam również budowę i rozwój sieci Autoryzowanych Trenerów SPW, skupiających się na prowadzeniu treningów pamięci i koncentracji uwagi akredytowanych przez KO w Bydgoszczy.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Przede wszystkim ćwiczenia, których celem jest poprawa koncentracji uwagi, gdyż jest ona niezbędna nie tylko przy sprawnym, pamięciowym opanowaniu materiału, ale także w przypadku zadań, które wymagają kreatywności oraz logicznego myślenia. Na zajęciach, prowadzonych przeze mnie oraz przez trenerów z budowanej przeze mnie sieci, duży nacisk jest kładziony na praktyczną naukę treści szkolnych, gdyż taki jest zazwyczaj cel udziału dzieci w zajęciach. Ćwiczony materiał zawsze dostosowany jest do możliwości i wieku kursantów i jeśli to tylko możliwe pokrywa się z tematyką aktualnie omawianą na co dzień w szkole.


Stanisława Giełda - Legnica

Moje doświadczenie trenerskie: Od 2010r jestem Autoryzowanym Trenerem SPW.

Moje osiągnięcia trenerskie: Dla mnie jako trenera, największym osiągnięciem jest to, że moi uczniowie stosują opanowane w trakcie kursu techniki pamięciowe w praktyce. Za każdym razem, kiedy widzę radość dzieci odkrywających swoje możliwości  intelektualne, czuję, że odniosłam kolejny sukces.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia rozwijające wyobraźnię, pamięć i koncentrację uwagi - przy których dzieci dobrze się bawią.


 Katarzyna Grzybek - Rybnik

Moje doświadczenie trenerskie:

Treningi pamięci prowadzę od października 2010

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję:

Na zajęciach stawiam na dużą różnorodność ćwiczeń i przyjazną atmosferę :-). Dzięki temu uczestnicy mogą dowiedzieć się o sobie wielu nowych rzeczy oraz odkryć umiejętności, o których dotąd nie mieli pojęcia. Moje zainteresowania dotyczą możliwości oraz praktycznych zastosowań technik pamięciowych w nauce języków obcych.


Dorota Grzywacz - Jasło

Moje doświadczenie trenerskie:

Posiadam duże doświadczenie pedagogiczne. W oświacie pracuję do 1997r.

Autoryzowanym trenerem jestem od października 2010r.

 

 


 Ewa Janiszewska - Warszawa

Moje doświadczenie trenerskie: Jestem psychologiem i dyplomowanym trenerem biznesu. Z technikami pamięci mam styczność od 1995 roku, kiedy to jako nastolatka sama uczestniczyłam w kursie udoskonalającym pamięć. Moim marzeniem było prowadzenie kiedyś takich zajęć dla młodzieży jak i dla osób dorosłych  – jak widać marzenia się spełniają :)

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: W zajęciach z technik pamięci najbardziej satysfakcjonujące jest dla mnie to, jak uczestnicy zaczynają wierzyć w możliwości swojego umysłu, odkrywają skrywane dotąd własne możliwości zapamiętywania i zaczynają czerpać radość z uczenia się nowych rzeczy.

cofnij

Polecamy

Dodano: Poniedziałek 21 stycznia 2019

Śladami mistrzów pamięci

Dodano: Środa 26 grudnia 2018

Jedzenie poprawiające pamięć - aby obżarstwo było bardziej znośne :)

Dodano: Niedziela 14 października 2018

Pobudź swój mózg. Odwiedź miejsca z przeszłości.

Dodano: Sobota 29 września 2018

Dlaczego po wakacjach mamy większe problemy z pamięcią?

Dodano: Niedziela 23 września 2018

Jak mieć lepsze wspomnienia z wakacji?

Dodano: Sobota 25 sierpnia 2018

Pamięć nie lubi samolotów

Dodano: Środa 6 czerwca 2018

Pamięć nie lubi długich podróży...

Dodano: Środa 16 maja 2018

Imprezy, które zapadają w pamięć

zobacz wszystkie

Województwo Kujawsko - Pomorskie intelektualnym centrum Polski dzięki modernizacji i reorganizacji SPW S.C

Gra w klocki

Efekty

Labirynt

bimage_114

Sonda

Czy warto ćwiczyć pamięć?

Tak

Nie

Nie wiem

Głosuj

mojregion

Strona główna | Aktualności | Polityka prywatności | Kontakt | Szybkie czytanie | Nauka czytania | Szybkie uczenie | Program szybkie czytanie | OTUiW Jantar | OTU Borowikowa | Mapa serwisu

Copyright © 2003 - 2020 Szkoła Pamięci SPW

wykonanie mediart.pl Agencja Reklamowa Bydgoszcz