Jeśli chcesz otrzymywać informację o promocjach i nowościach w naszej ofercie wpisz swój e-mail.

Zapisz | Wypisz


Sonda

Co jest dla Ciebie najbardziej interesujące?

Techniki zapamiętywania

Szybkie czytanie

Mind mapping

Inne

Głosuj

logo_profi-lingua

Trenerzy Lista P - S

Poznaj trenerów - kliknij na wybrany przedział alfabetu. Wybrane sylwetki ułożyliśmy na kilku stronach alfabetycznie. Poznaj nas bliżej. Zobacz nasze podstawowe cechy i walory.

Sylwetki trenerów alfabetycznie:

od A do J / na literę K  / od L do O / od P do S / od T do Z 


Magdalena Paradowska - Bydgoszcz

Moje doświadczenie trenerskie: Prowadzę warsztaty pamięciowe dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla osób niepełnosprawnych. Współpracuję z Fundacją WIATRAK” współorganizatorem Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci.

Moje osiągnięcia trenerskie: Udział w projekcie unijnym „Aktywny uczeń”

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia na koncentrację uwagi, często proponuję konkursy między grupami.

 


Tomasz Piłat - Olsztyn

Moje doświadczenie trenerskie: Pracą z młodzieżą szkolną i szkoleniami zajmuję się od 2004 roku. Od grudnia 2007 jestem trenerem technik pamięciowych. Prowadziłem treningi w ramach skierowanego do licealistów projektu edukacyjnego "Aktywny uczeń, pracownik, obywatel - to ja, dzięki kompetencjom kluczowym"; w liceach ogólnokształcących w Olsztynie, Mrągowie, Węgorzewie, Biskupcu. Jestem również prowadzącym zajęcia z mnemotechnik i koncentracji uwagi w projekcie: "Kierunek koncentracja i dobre oceny" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Moje osiągnięcia trenerskie: Największe osiągnięcia to zadowolenie kursantów, ich radość z pokonywanych trudności w zapamiętywaniu, z lepszej koncentracji.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia umożliwiające praktyczne zastosowanie technik pamięciowych umiejętność zapamiętywania danych liczbowych lub jakościowych (takich jak procesy) i powiązania ich z konkretnymi nazwami, wydarzeniami, związkami przyczynowo-skutkowymi.

 

 


 Anna Soroka - Inowrocław

Moje doświadczenie trenerskie: Od 15 lat prowadzę zajęcia metodą SPW. Doskonaliłam swój warsztat trenerski biorąc udział w projektach unijnych.

Moje osiągnięcia trenerskie: Moje osiągnięcia związane z trenerstwem to liczne zwycięstwa uczestników moich kursów w Mistrzostwach Pamięci.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Wszystkie ćwiczenia cieszące się zainteresowaniem uczestników, dawkując w odpowiednich ilościach.

 


Jan Starek - Świdnica

Moje doświadczenie trenerskie: Jestem trenerem w zakresie prowadzenia kursów pamięci od 1997 r. Ponadto ukończyłem kurs trenerski w zakresie Szybkiego Czytania oraz jako uczestnik.

Moje osiągniecia trenerskie: Przez tyle lat trochę się ich nazbierało. Najbardziej cieszą jednak te
mniej spektakularne, a które dotyczą indywidualnych losów uczestników kursów. Zadowolenie rodziców oraz satysfakcja, postępy w nauce i wspaniały rozwój uczniów, to wg nie najcenniejsze osiągnięcia.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Stawiam na wszechstronność a nie na rozwój tylko jednaj sfery. Staram się o atrakcyjność zajęć wraz z ich przydatnością. Dlatego w moich zajęciach jest dużo ćwiczeń na zastosowanie metod SPW do nauki szkolnej i życia w ogóle.

Z wykształcenia jestem pedagogiem. W zawodzie pracuję od 1982 r. Niejednokrotnie zauważam przydatność mojego dużego doświadczenia pedagogicznego. W 2010 wygrałem dwa projekty unijne  w zakresie prowadzenie treningów pamięci z elementami szybkiego czytania. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i ludźmi  po 50 r.ż.  w tym z tymi w podeszłym wieku.


Magdalena Stasiak - Wrocław

Moje doświadczenie trenerskie: Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Autoryzowanym Trenerem SPW jestem od 2007r. Pełniłam funkcję Trenera w Projekcie "Motywacja siłą Twojego Umysłu" realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w Szkole Podstawowej w Lutyni.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: m.in. metody ciągów skojarzeniowych, metody lokalizacji, metody symboli - w tym szkolne zastosowanie treningu pamięci. Na zajęciach wykorzystuję specjalny program multimedialny z platformą e-learningową, których zastosowanie pozwala na podwyższanie stopnia trudności w sposób prawie niezauważalny dla Uczestników zajęć - treści zapamiętywane na zajęciach stają się stopniowo coraz bardziej złożone, a czas na ich zapamiętanie systematycznie maleje.


Urszula Stobrała - Ostrzeszów

Moje doświadczenie trenerskie: Z wykształcenia jestem nauczycielem dyplomowanym w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, a od 1995 roku trenerem technik pamięciowych w Szkole Pamięci SPW.

Moje osiągnięcia trenerskie: czołowe miejsca uczestników treningu na Ogólnopolskich Mistrzostwach Zapamiętywania, satysfakcja rodziców z osiąganych przez ich dzieci dużo lepszych wyników w nauce.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: ćwiczenia z wykorzystaniem łańcuszków i lokalizacji, różnorodne ćwiczenia w rozgrzewce umysłowej, mapy myśli - wykorzystanie w nauce szkolnej.


Gabriela Sus - Nowy Sącz

Koordynator ds projektów unijnych w ramach działania 9,5

Moje doświadczenie trenerskie: Jestem nauczycielem akademickim. Posiadam praktyczne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą szczególnie uzdolnioną – pełnię funkcję edukatora w programie DiAMEnT, którego celem jest stworzenie systemu pracy z uczniami zdolnymi.

Moje osiągnięcia trenerskie: Prawie setka bardziej pewnych siebie i swojej wiedzy uczniów i uczennic, którzy uczestniczyli w prowadzonych przeze mnie kursach SPW w ciągu tylko jednego roku szkolnego.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia i zabawy poprawiające kreatywność, wyobraźnię oraz koncentrację uwagi.

cofnij

Polecamy

Dodano: Poniedziałek 21 stycznia 2019

Śladami mistrzów pamięci

Dodano: Środa 26 grudnia 2018

Jedzenie poprawiające pamięć - aby obżarstwo było bardziej znośne :)

Dodano: Niedziela 14 października 2018

Pobudź swój mózg. Odwiedź miejsca z przeszłości.

Dodano: Sobota 29 września 2018

Dlaczego po wakacjach mamy większe problemy z pamięcią?

Dodano: Niedziela 23 września 2018

Jak mieć lepsze wspomnienia z wakacji?

Dodano: Sobota 25 sierpnia 2018

Pamięć nie lubi samolotów

Dodano: Środa 6 czerwca 2018

Pamięć nie lubi długich podróży...

Dodano: Środa 16 maja 2018

Imprezy, które zapadają w pamięć

zobacz wszystkie

Województwo Kujawsko - Pomorskie intelektualnym centrum Polski dzięki modernizacji i reorganizacji SPW S.C

Gra w klocki

Efekty

Labirynt

bimage_114

Sonda

Czy warto ćwiczyć pamięć?

Tak

Nie

Nie wiem

Głosuj

mojregion

Strona główna | Aktualności | Polityka prywatności | Kontakt | Szybkie czytanie | Nauka czytania | Szybkie uczenie | Program szybkie czytanie | OTUiW Jantar | OTU Borowikowa | Mapa serwisu

Copyright © 2003 - 2020 Szkoła Pamięci SPW

wykonanie mediart.pl Agencja Reklamowa Bydgoszcz