Jeśli chcesz otrzymywać informację o promocjach i nowościach w naszej ofercie wpisz swój e-mail.

Zapisz | Wypisz


Sonda

Co jest dla Ciebie najbardziej interesujące?

Techniki zapamiętywania

Szybkie czytanie

Mind mapping

Inne

Głosuj

logo_profi-lingua

Trenerzy Lista T - Z

Poznaj trenerów - kliknij na wybrany przedział alfabetu. Wybrane sylwetki ułożyliśmy na kilku stronach alfabetycznie. Poznaj nas bliżej. Zobacz nasze podstawowe cechy i walory.

Sylwetki trenerów alfabetycznie:

od A do J / na literę K  / od L do O / od P do S / od T do Z


 Małgorzata Tarachoń - Białystok

Moje doświadczenie trenerskie:

Jako trener pracuję rok, to niewiele ale pasja i determinacja w dziele usprawniania pracy umysłu rokuje na następnych wiele lat.

Moje osiągnięcia trenerskie:

To uśmiechnięte dzieciaki, które otrzymały dużą dawkę wiary w siebie i swoje ogromne możliwości

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję:


Edyta Trzaska - Warszawa

Moje doświadczenie trenerskie:
Jestem psychologiem i mediatorem rodzinnym. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi dysfunkcyjnymi.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję:
Ćwiczenia wykorzystujące narzędzia multimedialne.
 

 


Maria Tonkowicz - Lidzbark

Moje doświadczenie trenerskie: Jestem pedagogiem. Od 1997 roku autoryzowanym trenerem pamięci metodą Wojakowskich. Dzięki doskonałej znajomości mnemotechnik pomagam młodszym i starszym poprawić w niedługim czasie oceny , ale przede wszystkim skrócić czas przeznaczony na naukę. W 2011 roku realizowałam z powodzeniem własny projekt unijny z zakresu treningu pamięci z elementami szybkiego czytania i czytania ze zrozumieniem.

Moje osiągnięcia trenerskie: Udział uczestników moich zajęć w Ogólnopolskich Mistrzostwach Pamięci.Wysoka jakość zajęć, potwierdzana przez  rodziców i dzieci uczęszczających na zajęcia.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia ukazujące zastosowanie mnemotechnik w nauce szkolnej i w życiu codziennym.


Tomasz Wachowiak - Bydgoszcz

Moje doświadczenie trenerskie: Treningiem pamięci zajmuję się od roku 1993 roku. To już ponad 20 letnia zazyłość . Stało to się moim hobby, pasją, namiętnością, wyzwaniem. W swojej karierze pracowałem z wszystkimi grupami wiekowymi, w najróżniejszych środowiskach. Prowadziłem zajęcia indywidualne z lekarzami i prawnikami dzięki temu doskonaląc metodę i znajdując zastosowania praktyczne. Obecnie większość swojego zawodowego czasu poświęcam e-learningowi.

Moje osiągnięcia trenerskie: Poza spektakularnymi osiągnięciami moich wychowanków odnotowywanymi w wielu mediach największym sukcesem jest połączenie pracy z zainteresowaniami i satysfakcji osiąganej z najdrobniejszych sukcesów moich uczniów. Olbrzymim sukcesem jest także profesjonalnie przygotowana kadra SPW, której mam zaszczyt przewodzić.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję:
Wszelkie oprogramowanie komputerowe, multimedia, trudne zadania logiczne łamiące stereotypy.


Cezary Wiciński - Grójec

Moje doświadczenie trenerskie: Jestem psychologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych. Od wielu lat zajmuję się prowadzeniem szkoleń i treningów. W 2008 roku wraz z żoną stworzyliśmy w Grójcu Rodzinne Centrum Edukacyjne Edustrefa, które zajmuje się wszechstronnym rozwojem młodych ludzi. Od 2008 rownież współpracuję ze Szkołą Pamięci SPW, prowadząc treningi pamięci dla dzieci i dorosłych.

Moje osiągnięcia trenerskie: Nic nie daje takiej satysfakcji, jak obserwacja rozwoju i przemiany dzieci, które uczestnicząc w zajęciach odkrywają siebie.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia rozwijające wyobraźnię. Zarówno dzieci, jak i dorośli nie doceniają potęgi swojej wyobraźni, więc miło jest widzieć, jak ja odkrywają


Marek Więsek - Łowicz

Moje doświadczenie trenerskie: Kursy treningu pamięci dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzę od 10 lat.

Moje osiągnięcia trenerskie: Medalowe miejsca moich uczniów na olimpiadach pamięciowych. Wprowadzanie nowatorskich metod zapamiętywania kart do gry, alfabetu japońskiego, rzutów dwiema kostkami, twarzy, imion i nazwisk.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Zapamiętywanie wyrazów obcych, angielskich, niemieckich, włoskich, francuskich i japońskich. Zapamiętywanie kontynentów, państw i stolic. Zabawy z ciągami liczbowymi, zapamiętywanie logografów japońskich.


Anna Włodarczyk - Częstochowa

Moje doświadczenie trenerskie: Moje doświadczenie trenerskie: Od października 2010 r. rozpoczęłam pracę trenera SPW, pracowałam z grupą gimnazjalno-licealną, a także indywidualnie,  z uczniem wymagającym zwiększonej uwagi.

Moje osiągnięcia trenerskie: Moi uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach. Starają się być zawsze na nie przygotowani, mimo wielu obowiązków szkolnych. Za swoje osiągnięcie uważam też ich wysoką lokatę na Ogólnopolskich Mistrzostwach w  Szybkim Zapamiętywaniu, w  Warszawie, w 2011 roku.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia wykorzystujące narzędzia multimedialne. Często organizuję różnego rodzaju konkury, które wyzwalają ducha współzawodnictwa i mobilizują kursantów do większej pracy.


Ewa Włodarczyk - Częstochowa

Moje doświadczenie trenerskie: Z zamiłowania i wykształcenia jestem historykiem, od ponad 20 lat uczę historii, a trenerem pracującym metodą Wojakowskich zostałam w roku 1994. W ciągu tych 17 lat przewinęły się przez zajęcia w szkole pamięci setki dzieci i młodzieży, które z dużym powodzeniem zgłębiały tajniki mnemotechnik, pomagając sobie w nauce, rozwijając swoje możliwości i talenty. Nadal zdobywam nowe doświadczenia trenerskie, doskonalę swoje zajęcia ,a rozwijając pamięć kursantów przy okazji „zarażam” ich historią,  pokazując,  jak prosto można jej się nauczyć.

Moje osiągnięcia trenerskie: Uczestnicy moich zajęć wielokrotnie zdobywali nagrody i medale na  Olimpiadach Pamięciowych SPW oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Pamięci, które odbywają się corocznie w Bydgoszczy. Dwóch z nich startuje w tegorocznych Mistrzostwach Świata” World Memory Championschip   2011”,  w Pekinie. Największym jednak sukcesem jest dla mnie każdorazowo zadowolenie kursantów i ich rodziców,  widoczna poprawa możliwości i zdolności pamięciowych dzieci,  usprawnienie ich koncentracji uwagi i oczywiście postępy w nauce. Cieszą mnie również spotkania z absolwentami kursów, nieraz po wielu latach, którzy opowiadając o swoich losach wskazują, jak wielką rolę w ich szkolnej karierze odegrały zajęcia treningu pamięci i poznane mnemotechniki, z których  często nadal korzystają!

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia pozwalające na wykorzystanie w zapamiętywaniu treści przedmiotów szkolnych, udowadniając, że nauka może być przyjemnością, ale wymaga wyobraźni,  kreatywnego myślenia i dobrej koncentracji.


Ryszard Zaremba - Warszawa

Moje doświadczenie trenerskie:
Jestem trenerem SPW z 15-letnim stażem. Prowadzę treningi pamięci dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Moje osiągnięcia trenerskie:
Każdego roku uczestnicy moich kursów są laureatami Mistrzostw Polski w Zapamiętywaniu.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję:
Ćwiczenia pozwalajże na użyteczne wykorzystanie w zapamiętywaniu treści przedmiotów szkolnych lub w pracy.


 Anna Zdebska - Kraków

Moje doświadczenie trenerskie: mnemotechniki są moją pasją od 1993, kiedy zaczęłam je wykorzystywać w pracy z dziećmi i młodzieżą. Na własnej skórze sprawdziłam skuteczność Tablicy Symboli, fenomenalne możliwości metody skojarzeniowej, skrócenie czasu przeznaczonego na naukę dzięki stosowaniu map myśli oraz znaczny wzrost tempa czytania i stopnia zrozumienia tekstu dzięki znajomości technik efektywnego czytania. Prowadzę zajęcia z dziećmi i młodzieżą oraz ze studentami i osobami pracującymi.

Moje osiągnięcia trenerskie: jako autoryzowany trener SPW wielokrotnie przygotowałam laureatów olimpiad i mistrzostw pamięciowych. Jako trener z dużym doświadczeniem recenzowałam pozycje książkowe dotyczące mnemotechnik oraz udzielałam wywiadów dla prasy, radia i telewizji. Największym sukcesem jest dla mnie zadowolenie kursantów, widoczna poprawa ich zdolności pamięciowych i usprawnienie koncentracji uwagi, a także informacje zwrotne od rodziców o odzyskaniu wiary we własne możliwości, widocznej samodzielności ich dzieci oraz skróceniu czasu poświęconego na naukę.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: najmłodszym kursantom - gry i ćwiczenia usprawniające koncentrację uwagi  (jej brak jest przeważnie powodem problemów i stresów) oraz zabawy rozwijające pamięć; młodzieży i dorosłym – skuteczne opanowanie mnemotechnik, które ułatwiają funkcjonowanie w szkole, na uczelni czy w pracy.


 Marek Zdebski - Kraków

Moje doświadczenie trenerskie: autoryzowany trener technik pamięci i koncentracji uwagi pracujący metodą Wojakowskich od 1994 r

Moje osiągnięcia trenerskie: uczestnicy moich zajęć wielokrotnie zdobywali nagrody na ogólnopolskich konkursach pamięciowych. Za swój sukces uznaję docenienie tego typu zajęć przez absolwentów moich kursów treningowych nawet po wielu latach.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: praktyczne zastosowanie mnemotechnik podczas samodzielnej nauki, czyli zapamiętywanie informacji przydatnych w codziennym życiu, np. ciągów liczbowych, serii danych, schematów, wzorów, informacji zawierających nazwy własne, abstrakcji, itp.

cofnij

Polecamy

Dodano: Poniedziałek 21 stycznia 2019

Śladami mistrzów pamięci

Dodano: Środa 26 grudnia 2018

Jedzenie poprawiające pamięć - aby obżarstwo było bardziej znośne :)

Dodano: Niedziela 14 października 2018

Pobudź swój mózg. Odwiedź miejsca z przeszłości.

Dodano: Sobota 29 września 2018

Dlaczego po wakacjach mamy większe problemy z pamięcią?

Dodano: Niedziela 23 września 2018

Jak mieć lepsze wspomnienia z wakacji?

Dodano: Sobota 25 sierpnia 2018

Pamięć nie lubi samolotów

Dodano: Środa 6 czerwca 2018

Pamięć nie lubi długich podróży...

Dodano: Środa 16 maja 2018

Imprezy, które zapadają w pamięć

zobacz wszystkie

Województwo Kujawsko - Pomorskie intelektualnym centrum Polski dzięki modernizacji i reorganizacji SPW S.C

Gra w klocki

Efekty

Labirynt

bimage_114

Sonda

Czy warto ćwiczyć pamięć?

Tak

Nie

Nie wiem

Głosuj

mojregion

Strona główna | Aktualności | Polityka prywatności | Kontakt | Szybkie czytanie | Nauka czytania | Szybkie uczenie | Program szybkie czytanie | OTUiW Jantar | OTU Borowikowa | Mapa serwisu

Copyright © 2003 - 2020 Szkoła Pamięci SPW

wykonanie mediart.pl Agencja Reklamowa Bydgoszcz