Jeśli chcesz otrzymywać informację o promocjach i nowościach w naszej ofercie wpisz swój e-mail.

Zapisz | Wypisz


Sonda

Co jest dla Ciebie najbardziej interesujące?

Techniki zapamiętywania

Szybkie czytanie

Mind mapping

Inne

Głosuj

logo_profi-lingua

Trenerzy Lista L - O

Poznaj trenerów - kliknij na wybrany przedział alfabetu. Wybrane sylwetki ułożyliśmy na kilku stronach alfabetycznie. Poznaj nas bliżej. Zobacz nasze podstawowe cechy i walory.

Sylwetki trenerów alfabetycznie:

od A do J / na literę K  / od L do O / od P do S / od T do Z


Moje doświadczenie zawodowe: Od siedmiu lat prowadzę treningi pamięci i wciąż pracuję nad udoskonaleniem zajęć. I wciąż odkrywam w treningu pamięci nowe możliwości.

Moje osiągnięcia związane z trenerstwem: Wymierne osiągnięcia to sukcesy uczestników kursów (2-gie i 3-cie miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Zapamiętywania, lepsze oceny na szkolnych świadectwach) jednak równie ważne są te niewymierne, które poprawiają samoocenę i ułatwiają codzienność moim kursantom. Najwymowniej opisała to uczestniczka kursu "Mnemotechnika - czyli jak zapamiętywać 3 razy szybciej": ten kurs odmienił moje życie!

Jakie ćwiczenia najchętniej proponujesz na zajęciach? Najchętniej pracuję z grupą, która już poznała zasady i metody zapamiętywania i może pokusić się o zapamiętywanie trudnych, złożonych treści wymagających nie tylko znajomości metod, wysokiej koncentracji ale również kreatywności i nieszablonowego myślenia. Przykładem jest nauka języków azjatyckich.


 Adam Mańkowski - Bydgoszcz

Moje doświadczenie trenerskie: Od parunastu lat prowadzę treningi pamięci i nadal staram się udoskonalać swoje zajęcia, tym bardziej, że prowadzenie ich sprawia mi ogromną przyjemność.

Moje osiągnięcia trenerskie: Największym sukcesem dla mnie jest przekonanie kursantów do treningu i praktycznych korzyści z niego płynących. Jeśli kursanci wdrażają do codziennej nauki techniki zapamiętywania - sprawia mi to najwięcej satysfakcji.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Rozmaite oprogramowanie komputerowe, wszelkie ćwiczenia, które swoim przebiegiem przypominają zabawę, a jednocześnie są intelektualnym wyzwaniem dla dzieci i młodzieży.


Andrzej Matyja - Kraków

Moje doświadczenie trenerskie: Pracuje w oparciu o metodę Wojakowskich od 1997 roku. Nieustannie  pracuję nad udoskonaleniem zajęć. Wciąż odkrywam w treningu pamięci nowe możliwości i zdobywam nowe doświadczenia.

Moje osiągnięcia trenerskie: Wielokrotnie przygotowywałem Mistrzów Olimpiad Pamięciowych oraz Mistrzostw Polski w Szybkim Zapamiętywaniu. To są sukcesy wymierne, jednak dla mnie równie ważne jak nie ważniejsze są „małe” sukcesy poszczególnych uczestników  wyrażane uśmiechem na zajęciach i słowem dziękuję po ukończeniu kursu.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Na zajęciach najchętniej wykorzystuję środki multimedialne i innowacyjne technologie, starając się uatrakcyjnić przekaz teoretyczny. Dużą radość sprawiają mi również ćwiczenia związane z praktycznym wykorzystaniem technik pamięciowych w szkole.
 


Anna Miedzińska - Bydgoszcz

Moje doświadczenie trenerskie: W ramach projektu "Aktywny uczeń, pracownik, obywatel - to ja, dzięki kompetencjom kluczowym" prowadziłam zajęcia dla uczniów 1-szej klasy liceum.  Obecnie w ramach współpracy z Fundacją prowadzę zajęcia z grupami dzieci w wieku przedszkolnym.

Moje osiągnięcia trenerskie: W imieniu Fundacji "Wiatrak" współorganizowałam III Ogólnopolskie Mistrzostwa Pamięci w 2010 r.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Najchętniej prowadzę ćwiczenia utrwalające poznane przez uczestników narzędzia, przy których jednocześnie świetnie się bawimy. Są to rzuty kostką i program "Pary".


 Marek Mikietyński - Szczecinek

Moje doświadczenie trenerskie: Współpracą z SPW i treningami zajmuję się od 2007 roku. Prowadzę treningi pamięci i koncentracji uwagi dla dzieci młodzieży, dorosłych i firm.

Moje osiągnięcia trenerskie: Największymi osiągnięciami są zadowolenie i uśmiech osób, z którymi miałem i nadal mam przyjemność pracować. Zadowolenie i uśmiech wynikające z bezstresowego podejścia do zdobywania wiedzy, nauki i egzaminów.

 


 Edyta Mirańska - Ustka

Moje doświadczenie trenerskie: Autoryzowanym Trenerem Pamięci SPW jestem od czerwca 2010 roku. Jako pedagog i matka stawiam na wszechstronny rozwój każdego dziecka, a treningi pamięci uważam za najlepszą inwestycję każdego rodzica w swoją pociechę. Prowadząc zajęcia pamięciowe moim celem jest przekazanie nowoczesnych metod uczenia się, a więc "nauczyć jak się uczyć"

Najczęściej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Ćwiczenia wykorzystujące narzędzia multimedialne. Zabawy poprawiające koncentrację uwagi, rozwijające wyobraźnię i kreatywność.

 


 mnMagdalena Niedźwiedzka - Anuszczyk - Łódź

Odkrywam potencjał dziecka...
Z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem. Od kilku lat gromadzę doświadczenia w pracy z dziećmi o nieharmonijnym rozwoju i potrzebach edukacyjnych. Prowadzę autorskie programy i warsztaty rozwojowe dla dzieci w przedszkolach i szkołach. Pokazuję, jak dostrzegać możliwości dziecka i wspierać jego rozwój. Projektuję indywidualne programy edukacyjne o charakterze stymulacyjnym i kompensacyjnym. Pracuję także z dziećmi zdolnymi.

Rozwijam pamięć... efektywna nauka...uczę, jak się uczyć...
Współpracuję ze Szkołą Pamięci Wojakowskich, prowadząc indywidualne i grupowe treningi pamięci i koncentracji uwagi. Zajmuję się szeroko pojętymi technikami przyspieszonego uczenia się - od technik sporządzania notatek, określenia celów, zarządzania czasem, poprzez techniki pamięciowe, techniki skutecznej nauki języka aż po techniki koncentracji i relaksacji, afirmacji i motywacji.

Zapraszam do Pracowni Wspierania Rozwoju: www.sensos.pl

 


 mnAnna Nej - Witnica

Moje doświadczenie trenerskie:

W mojej rodzinie (ze str. mamy) jestem już czwartym pokoleniem w zawodzie nauczyciela, a trenerem  SPW  od roku 1997.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję:

Najbardziej lubię prowadzić ćwiczenia pozwalające pomóc uczniom zapamiętywać wiedzę szkolną i utrwalać zasady ortografii.

 


 Jakub Najdek - Bydgoszcz

Moje doświadczenie trenerskie: Czynny nauczyciel z wieloletnim stażem, arbiter Mistrzostw Pamięci, pasjonat technik pamięciowych od wielu lat związany z SPW, praktyk nie tylko teoretyk.

Moje osiągnięcia trenerskie: Najchętniej na swoich zajęciach ćwiczę z kursantami umiejętność zapamiętywania informacji szkolnych, koncentracje uwagi i logiczne myślenie.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: wysokie miejsca kursantów na Ogólnopolskich Mistrzostwach Pamięci, oraz ogromne przełożenie wiedzy i umiejętności zdobytych podczas treningów na osiągnięcia szkolne kursantów.


Dorota Niezborała - Inowrocław

Moje doświadczenie trenerskie: Posiadam 13-letnie doświadczenie w pracy z uczniami, pracuję w Szkole Podstawowej nr 11 w Inowrocławiu.T reningi pamięci oraz treningi szybkiego czytania prowadzę od 2009 r.

Moje osiągnięcia trenerskie: Za moje największe osiągnięcie trenerskie uważam, wzięcie udziału w Projekcie „Aktywny Uczeń”, który był realizowany wśród licealistów.

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Różne ćwiczenia, które wspomagają rozwój wyobraźni, poprawiają pamięć, uczą, ale, przy których wspólnie świetnie się bawimy.


 Mariusz Oliwa - Opole

Moje doświadczenie trenerskie:  Z działalnością w edukacji związany jestem od  2004 roku. Pełniłem wiele funkcji w placówkach oświatowych zdobywając  gruntowne doświadczenie dydaktyczne w pracy z dziećmi i młodzieżą. Aktualnie jestem pracownikiem akademickim, oraz pełnię rolę trenera kadry paraolimpijskiej. Kiedy w 2009 roku związałem się z SPW zagadnienia na temat funkcjonowania naszego umysłu oraz techniki pamięciowe stały się dla mnie  obok sportu kolejną pasją życiową.W trakcie swej działalności trenerskiej prowadziłem zajęcia z grupą uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, oraz szkół średnich. Realizowałem zajęcia współfinansowane z EFS w projektach POKL: "Szkoły na piatkę II" dla uczniów szkół gimnazajlnych, oraz "Równamy
do najlepszych
" dla uczniów szkół podstawowych.

Moje osiągnięcia trenerskie: Moje osiągnięcia trenerskie: Satysfakcja kursantów z przeprowadzonych szkoleń, potwierdzona efektami pracy, co ma duże znaczenie motywujące do dalszego samorozwoju. Organizacja 7 Olimpiad pamięciowych, gdzie każdy mógł sprawdzić nabyte umiejętności w trakcie zajęć. Stworzenie cyklu zajęć poprawijących koncentrację uwagi i pamięć w powiązaniu z ćwiczeniami ruchowymi - "Trening umysłu i ciała w jednym".

Najchętniej na zajęciach z technik pamięciowych proponuję: Po pierwsze wyznaczenie sobie celu głównego i tego co chcemy osiągnąć poprzez  aktywizację naszych szarych komórek w wyniku treningu. Wiele rozwiązań mających podnieść nasze zdolności pamięciowe na jak najwyższy poziom.

cofnij

Polecamy

Dodano: Poniedziałek 21 stycznia 2019

Śladami mistrzów pamięci

Dodano: Środa 26 grudnia 2018

Jedzenie poprawiające pamięć - aby obżarstwo było bardziej znośne :)

Dodano: Niedziela 14 października 2018

Pobudź swój mózg. Odwiedź miejsca z przeszłości.

Dodano: Sobota 29 września 2018

Dlaczego po wakacjach mamy większe problemy z pamięcią?

Dodano: Niedziela 23 września 2018

Jak mieć lepsze wspomnienia z wakacji?

Dodano: Sobota 25 sierpnia 2018

Pamięć nie lubi samolotów

Dodano: Środa 6 czerwca 2018

Pamięć nie lubi długich podróży...

Dodano: Środa 16 maja 2018

Imprezy, które zapadają w pamięć

zobacz wszystkie

Województwo Kujawsko - Pomorskie intelektualnym centrum Polski dzięki modernizacji i reorganizacji SPW S.C

Gra w klocki

Efekty

Labirynt

bimage_114

Sonda

Czy warto ćwiczyć pamięć?

Tak

Nie

Nie wiem

Głosuj

mojregion

Strona główna | Aktualności | Polityka prywatności | Kontakt | Szybkie czytanie | Nauka czytania | Szybkie uczenie | Program szybkie czytanie | OTUiW Jantar | OTU Borowikowa | Mapa serwisu

Copyright © 2003 - 2020 Szkoła Pamięci SPW

wykonanie mediart.pl Agencja Reklamowa Bydgoszcz